У складі насиченого вуглеводню міститься 16 атомів Гідрогену. Визначте фор- мулу цієї сполуки й

обчисліть, яка маса вуглеводню згоріла, якщо утворився карбон(ІV) оксид кількістю речовини 3,5 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Старцев Никита.
C7H16 + 11O2 = 7CO2 + 8H2O

3.5/7 = x/100

x = 50 г