Допоможіть!З хімією недружу При спалювані речовини массою 3,6 грамм утворилася вода масою 5,4

грамм і вуглекислий газ.Відносна густина пари речовини за гелієм 18

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алеся.
D(r)(He) = 18 ==> M(r) = 18 * 4 = 72 г/моль

H2O ==> 2H

5.4/18 = y/2

y = 10.8/18 = 0.6 г

m(C) = 3.6 - 0.6 = 3 г

CxHy

12x = 3

y = 0.6

x = 0.25 |x20
y = 0.6 |x20

x = 5
y = 12

C5H12 — пентан.