Хімія 9 клас Визначити масу солі після злиття 200 г розчину з w 30 г і 50 г солі. Відповідь

повинна бути 110 г

Ответы на вопрос

Отвечает Еловиков Серёжа.

дано

m(ppa соли ) = 200 g

W(соли ) = 30%

+m(соли) = 50 g

-------------------------------

m(соли) -?

m(соли) = 200 * 30%  / 100% = 60 g

m(соли) = 60 + 50 = 110 g

ответ 110 г