Помогите пожалуйста с задачей Змішали 250г розчину з масовою часткою речовини 25% та 400г розчину

з масовою часткою тієї ж самої речовини 10%. Розчин з якою масовою часткою речовини утворився?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Дмитрий.

Дано:

m₁(розч) = 250 г

ω₁(р.р.) = 25%

m₂(розч) = 400 г

ω₁(р.р.) = 10%

Знайти:

ω₃(р.р.)

Задачу розв'яжемо за правилами склянок (див. додаток)

250*25+400*10=650х

6250+4000=650х

10250=650х

х=10250/650=15,77%

Відповідь: 15,77%