Химия срочно (в 645 г води розчину 5г солі.Обчислити масову частку солі у розчині).


Ответы на вопрос

Отвечает Зоров Максим.

m(води)=645 г

m(солі)=5 г

w(солі)-?

Знайдемо масу розчину m(р-ну)=645+5=650г

Знайдемо масову частку солі в розчині

w= m(солі)/ m(р-ну)=5/650=0,00769*100%=0,769%