Очистіть масову частку натрію хлориду в розчині, якщо 40 г солі розчинилися в 160 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Коцюк Игорь.

Дано:

m(соли) =40 г        m(р-ра) = m(соли) + m(воды) = 40 г + 160 г = 200 г

m(воды) =160 г     W(р-ра) = m(р-ва) / m(р-ра) *100% = 40 / 200  *100% =20%

Найти:

W(р-ра)