Який об'єм повітря необхідний для спалювання 448л етилену


Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Андрей.

C2H4+3O2=2CO2+2H2O

V(C2H4 : V(О2)= 1 : 3

V(O2)=448*3=1344л

V(повітря)==1344*100/21=6400л=6,4м³