Будь ласка поможіть написати рівняння в молекулярному та іонному вигляді HCl+(NH4)2CO3


Ответы на вопрос

Отвечает Джуккаев Тимур.
(NH4)2CO3+2HCl=2NH4Cl+CO2+H2O
2NH4(+)+CO3(-2)+2H(+)+2Cl(-)=2NH4(+)+2Cl(-)+CO2+H2O
CO3(-2)+2H(+)=CO2+H2O