Яка масова частка речовини в розчині утвореному при змішувані 200 гр розчину з масовою часткою соди

5,3% і 5,4 грам соди. СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Gorbatenko Alexey.

1.W = mреч / m р-ну; формула питної соди - NaHCO3

mреч(NaHCO3) = W×m р-ну=0.053×200г=10.6г

2.mреч.(загальна!)(NaHCO3) = 10.6 г+ 5.4 г = 16 г

3. m р-ну(загальна!)(NaHCO3) =200 г + 5.4 г= 205.4 г

4. W = 16 г/ 205.4 г= 7.7%

Відповідь: WNaHCO3)= 7.7%