Обчисліть і позначте суму масу йонів у розчині, що містить купрум(2) нітрат кількістю 0,25 моль.

ступінь дисоціації солі становить 100%.

Ответы на вопрос

Отвечает Ксенафонтова Елена.

Cu(NO3)2=Cu²⁺+2NO3⁻

M(Cu(NO3)2)=188г/моль

m(сумарна маса йонів)=188*0,25=47г

N(сумарна кількість йонів)=0,25*3*6,02*10²³=4,515*10²³