Складіть формули сполук Фосфору з Оксигеном,якщо Фрсфор виявляє валентності III і V. Обчисліть

масову частку Оксигену в цих сполучень.

Ответы на вопрос

Отвечает Кильметова Элиза.

P(III)

P2O3

M(P2O3)=110

w(O)=48*100/110=43,64%


P(V)

P2O5

M(P2O5)=142

w(O)=80*100/142=56,4%