Формула речовини складається з Калію і Сульфуру а)складіть формулу речовини за відомими ступенями

окиснення ; б) визначте тип хімічного зв'язку ; в) визначте відносну молекулярну масу речовини ; Г)визначте масові частки елементів у речовині ; д) складіть електронну та графічну формулу атома Калію; е) складіть електронну формулу атома Сульфуру

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Лера.

Формула речовини складається з Калію і Сульфуру  


а)складіть формулу речовини за відомими ступенями окиснення:


K₂⁺S⁻²


б) визначте тип хімічного зв'язку:


В сульфиде калия ионная связь


в) визначте відносну молекулярну масу речовини:


Mr(K₂S)=39x2+32=78+32=110


Г) визначте масові частки елементів у речовині:  


ω(K)=78÷110=0,7    ω%(K)=0,7×100%=70%


ω(S)=32÷110=0,3    ω%(S)=0,3×100%=30%


д) складіть електронну та графічну формулу атома Калію:


Модель атома калия - электронная формула калия:


₊₁₉K 1s²2s²2p⁶3s²3p⁶4s¹  


Электронно-графическая модель атома:  


4уровень s↑  


                  p       ⇅ ⇅ ⇅  



3уровень s⇅  


                   p     ⇅ ⇅ ⇅  


2уровень s⇅  


1уровень s⇅  


₊₁₉K  



е) складіть електронну формулу атома Сульфуру:


Модель атома серы- электронная формула  


₊₁₆S1s²2s²2p⁶3s²3p⁴  


Электронно-графическая модель атома:  


                 p     ⇅ ↑↑  


3уровень s ⇵  


                p        ⇅ ⇅ ⇅  


2уровень s ⇅  


1уровень s ⇅  


₊₁₆S