Елемент утворює вищий оксид складу склау е2о5 масова частка оксигену 56.3%який це хім. елемент


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

w(O)=n*Ar(O)*100%/Me(E2O5)

Mr(E2O5)=n*Ar(O)*100%/w(O)=5*16*100/56.3=142

2Ar(E)=Mr(E2O5)-5Ar(O)

Ar(E)=Mr(E2O5)-5Ar(O)/2=142-80/2=31

E - це P (фосфор)