Допоможіть будь ласка!!! Елемент Хлор має ступені окиснення + 1 ,+ 5 ,+ 7 . Складіть формули

оксидів цього елемента для кожного значення ступеня окислення і обчисліть масові частки Хлору у них Дудь ласкаааа!!!!)))))))

Ответы на вопрос

Отвечает Гречанова Виктория.

Елемент Хлор має ступені окиснення + 1 ,+ 5 ,+ 7  формули оксидів цього елемента для кожного значення ступеня окислення

Cl₂⁺¹O⁻²     w(Cl)=n*Ar(Cl) /  M(Cl₂O) = 2*35.5/87=0.8161

Cl₂⁺⁵O₅⁻²    w(Cl)=n*Ar(Cl) /  M(Cl₂O₅) = 2*35.5/151=0.4702

Cl₂⁺⁷O₇⁻²    w(Cl)=n*Ar(Cl) /  M(Cl₂O₇) = 2*35.5/183=0.3880