Скласти формули солей, утворених у результаті взаємодії сульфатної кислоти з металами: а) літієм;

б) алюмінієм; в) магнієм. Написати рівняння дисоціації цих солей у воді.

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Мила.
H2SO4+2Li=Li2SO4+H2
3H2SO4+2Al=Al2(SO4)3+3H2
H2SO4+Mg=MgSO4+H2
Li2SO4=2Li++SO4²-
Al2(SO4)3=2Al³++3SO4²-
MgSO4=Mg²++SO4²-