Розрахуйте масу соди, яка необхідна для взаємодії з сульфатною кислотою масою 196 гр


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Максим.

CaCO3+H2SO4=CaSO4+Co2+H2O

Mr(CaCO3)=100

Mr(H2SO4)=98

x/100=196/98

x=200грам