Допоможіть зробити Роботу . S.O.S. 100 баллов. 1.Складіть рівняння реакції добування барій

сульфату з двох відповідних оксидів . Запишіть суму коефіцієнтів перед реагентами в складеному рівнянні.2.Складіть рівняння реакції термічного розкладу нікель (2) гідроксиду.3.Складіть рівняння реакції між кальцій оксидом і нітратною кислотою.4.Складіть рівняння реакції між сульфідною кислотою і натрій гідроксидом.5.Зробіть необхідні обчислення і запишіть об'єм(л) карбон(4) оксиду (за н.у.) який необхідно сполучити з калій гідроксиду щоб добути сіль масою 69 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мауль Евгений.

1. BaO + SO3 = BaSO4

2. Ni(OH)2 = NiO + H2O

3. CaO + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + H2O

4. H2S + 2NaOH = Na2S + 2H2O

5.

Дано:

m(K2CO3) = 69 г

Знайти:

V(CO2)-?

Розв'язок.

M(K2CO3) = 138 г/моль

n(K2CO3) = m/M = 69 г/138 г/моль = 0,5 моль

CO2 + 2KOH = K2CO3 + H2O

З рівняння реакції бачимо, що n(K2CO3) = n(CO2) = 0,5 моль

V(CO2) = n*Vm = 0,5 моль*22,4 л/моль = 11,2 л

Відповідь:  11,2 л