Обчислити масу лугу і води які необхідні для виготовлення розчину 200 г з масовою часткою NaOH 15 %


Ответы на вопрос

Отвечает Мартюшова Владислава.

Дано:

m(p.NaOH) = 200 г

ω(NaOH) = 15% або 0,15

Знайти:

m(NaOH)-?

m(H2O)-?

Розв'язок.

m(NaOH) = m(p.NaOH)* ω(NaOH) = 200 г*0,15 = 30 г

m(H2O) = m(p.NaOH) - m(NaOH) = 200 г - 30 г = 170 г

Відповідь: 30 г; 170 г