Із розчину масою 400 грам і масовою часткою 0,5 випарували 100 грам води знайдіть масову частку в

новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Иван.

  \frac{x}{400}  \times 100\% = 0.5 \\ x \div 4 = 0.5 \\ x = 0.5 \times 4 \\ x = 2 \\

2 це маса розчиненої речовини

маса нового розчину 400-100=300

w\% =  \frac{2}{300}  \times 100\% = 2 \div 3 = 0.7  =  \\ = 70\%