Запишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна здійснити перетворення:Zn-ZnO-Zn(NO3)2-Zn(OH)2-ZNo


Ответы на вопрос

Отвечает Ващенко Вадим.

2Zn + O2 = 2ZnO

ZnO + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + H2O

Zn(NO3)2 + 2NaOH = Zn(OH)2 + 2NaNO3

Zn(OH)2 (t)= ZnO + H2O