Обчисліть масу солі що утвориться внаслідок взаємодіі 14 г калію гідроксиду з цинк нітратом. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Kurmashov Nursultan.
2KOH + Zn(NO3)2 → 2KNO3 + Zn(OH)2

14 / 56 = X / 202

X = 14 × 202 / 56 = 50,5 г

Відповідь: m (солі; KNO3) = 50,5 г.