Яку масу солі можна одержати взаємодією 112 г калій гідроксиду та сульфатної кислоти ?


Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Глеб.
2KOH + H2SO4 → K2SO4 + 2H2O

112 / 112 = X / 174

X = 174 × 112 / 112 = 174 г

Відповідь: m (солі) = 174 г.