Cu2S + HNO3 = Cu(NO3)2 + H2SO4 + NO + ? закінчіть рівняння реакції, складіть електронний баланс,

вкажіть процеси окиснення та відновлення​

Ответы на вопрос

Отвечает Голишев Тимофей.

3Cu2S + 22HNO3 = 6Cu(NO3)2 + 3H2SO4 + 10NO + 8H2O

Cu(1+) -1ē = Cu(2+) 3 восстановитель

N(5+) +3ē = N(2+) 1 окислитель