Розрахувати масу солі і води яку потрібно взяти для приготування розчину масою 600 грамів з w=0,3


Ответы на вопрос

Отвечает Янбухтин Алишер.

Відповідь:

m (солі) = 180 г;

m (води) = 420 г.

Пояснення:

m (солі) = W × m (розчину) / 100 = 30 × 600 / 100 = 180 г

m (води) = m (розчину) – m (солі) = 600 – 180 = 420 г