Обчисліть кількість атомів гідрогену й атомів оксигену в 1 мг води​


Ответы на вопрос

Отвечает Князгалиева Рауана.

Відповідь:

1мг=0,001г

М(Н2О)=18г/моль

n(H2O)=0,001/18=5,5*10⁻⁵моль

N(H2O)=6,02*10²³*5,5*10⁻⁵=33,11*10¹⁸моль⁻¹

N(O)=33,11*10¹⁸моль⁻¹

N(H)=33,11*10¹⁸*2=66,22*10¹⁸моль⁻¹

Пояснення: