Яку масу калій гідроксиду потрібно взяти для приготування розчину масою 0,35кг. З масовою часткою

лугу 0,2

Ответы на вопрос

Отвечает Tomashko Daniela.

Ответ: 0,7 г

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 0,35 кг = 350 г

W(KOH) = 0,2

m(KOH)-?

Розв'язання:

m(KOH) = 350/100 × 0.2 = 0,7 г