виведіть формулу органічноі сполуки яка складається з 38.7% карбону 16.1% гідрогену 16.1% нітрогену

відносна густинв за повітрям складае 1.069

Ответы на вопрос

Отвечает Kerimov Raul.

M(G) = 1.069*29 = 31 г/моль

n(C) = (38.7*31)/1200 = 1

n(H) = (16.1*31)/100 = 5

n(O) = (45.2*31)/1400 = 1

CH5N или CH3NH2 — метиламин.

Внимательнее записывай условие, нитрогена было не 16.1%, а 45.2%.