Виведіть формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому становить 0,8276, а відносна густина за

повітрям дорівнює 2

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:C4H10

Объяснение:

Решение:

1) Mr(CxHy) = D(CxHy/H2) * Mr(H2) = 29*2 = 58

2) x = Mr(CxHy)*w( C) / Ar(C ) = 58*0,8276/12 = 4

y =  Mr(CxHy)*w(H) / Ar(H) = 58*0,1724/1 = 10