Масові частки Карбону, Гідрогену й Оксигену в органічній сполуці відповідно становлять

40;6,67;53.33% . Установіть істинну формулу речовини, якщо її молярна маса- 180г/моль

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Данил.

Відповідь:

С Н О

n(C)=180*40/12*100=6

n(O)=180*53,33/16*100=6

n(H)=180*6,67/100=12

ФОРМУЛА     С6Н12О6

Пояснення: