Вуглеводень має однакову віднону молекулярну масу з вуглекислим газом і мистить 81,82%карбону

.виведить формулу вуглеводню

Ответы на вопрос

Отвечает Краснощёкова Катерина.

M(CO2) = 44 г/моль

n(C) = (81.82*44)/1200 = 3

n(H) = (18.18*44)/100 = 8

С3Н8 - пропан