Випарили 1 кг розчину з масовою часткою солі 20%. Скільки сухої солі утворилося?


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ярослав.

Дано: m1(розчину)= 1 кг

W1(солі)= 20%

W2(води)=98%

m2(сухої солі)=?

Розв'язання:

m2=m2×w1/w2=200×98/20=1690г

Відповідь: 1690 г