Обчислиь масу натрій сульфату, який може прореа- гувати з розчином масою 104 гз масовою часткою

барій хлориду 2%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тагай Егор.

Ответ:

дано

m(ppa BaCL2) = 104 g

W(BaCL2) = 2%

----------------------------

m(Na2SO4)-?

m(BaCL2) = 104 * 2% / 100% = 2.08 g

BaCL2+Na2SO4-->2NaCL+BaSO4

M(BaCL2) =208 g/mol

n(BaCL2) = m/M = 2.08 / 208 = 0.01 mol

n(BaCL2) = n(Na2SO4) = 0.01 mol

M(Na2SO4) = 112g

m(Na2SO4) = n*M = 0.01 *112 = 1.12 g

ответ 1.12 г

Объяснение: