Напишіть у йонній формі рівняння взаємодії: 1)цинк сульфату й натрій гідроксиду2)натрій карбонату

й сульфатної кислоти​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмеркина Лизочка.

Ответ:

Объяснение:

ZnSO4 + 2NaOH = Zn(OH)2↓+ Na2SO4

Zn(2+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Zn(OH)2↓ + 2Na(+) + SO4(2-)

Zn(2+) + 2OH(-) = Zn(OH)2↓

Na2CO3 + H2SO4 = Na2SO4 + CO2↑ + H2O

2Na(+) + CO3(2-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + CO2↑ + H2O

CO3(2-) + 2H(+) = CO2↑ + H2O