Елемент утворює оксид масова частка Оксигену в якому 30,5%. Сполука елементу з Гідрогену елемент

H4. Визначити елемент.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пупков Михаил.

Ответ:

Объяснение:

1. Гідрогену з  елементом H₄Э, значит элемент має валентнiсть =4

2. ЭO₂

3. ω%(Э) =(Ar(Э) ×2 ÷Mr(речовини)

Mr(речовини)=16×2÷0,305=104,5

4. Э=Mr(речовини)-Mr(O)=104,5-32=72,9

5. Вiдповiдь: Елемент  Германий  Ge

Оксид германiю GeO₂

Гiдрiд германiю GeH₄