Розрахуйте скільки етилового спирту потрібно для одержання 200г оцтового альдегіду якщо вихід

становить 45% від теоретично можливого?

Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

M (C2H4O) = 44 г/моль

1C2H5OH → 1C2H4O + 1H2

200 / 44 = X / 1

X = 200 / 44 = 4,5 моль — теоретичний вихід, отже, становить 100%.

Складемо пропорцію:

4,5 — 100

Z — 45

Z = 4,5 × 45 / 100 = 2,04 моль

Відповідь: n (C2H5OH) = 2,04 моль.