складіть формулу оксиду плюмбуму зі ступенем окиснення + 4 і обчисліть кількість речовини у порції

масою 23,9г​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Мария.

Ответ:

Объяснение:

1. Формула оксиду плюмбуму зі ступенем окиснення +4:

PbO₂

2.

Дано:

m(PbO₂)=23,9г​.

--------------------------------

n(PbO₂)-?

1. Молярна маса оксиду плюмбуму(IV):

M(PbO₂)=207+4x16=207+64=271г./моль

2. Кількість речовини у порції масою 23,9г.:​

n(PbO₂)=m(PbO₂)÷M(PbO₂)=23,9г​÷271г./моль=0,088моль

3. Відповідь: 0,088моль кількість речовини оксиду плюмбуму(IV) у порції  масою 23,9г​.