Яркий об'єм H2 (н.у.) виділяється, якщо в реакцію з H2SO4 вступає 42г Fe?


Ответы на вопрос

Отвечает Ильчук Ксения.

Дано:
m(Fe) = 42г.
-------------------
Найти: V(H2) - ?
Решение:
Fe + H2SO4 = H2↑ + FeSO4
M(Fe) = 56 г/моль
n(Fe) = 42/56 = 0.75 моль
n(H2)/n(Fe) = 1:1 = 0.75 моль
V(H2) = 0.75 * 22.4 = 16.8 л.