Одна зі сполук Силіцію під кодом Е 552 використовується для запобігання злежуванню харчових

продуктів (борошно, рис та ін.). Крім Силіцію вона містить 34,48 % Кальцію і 41,38 % Оксигену. Визначте формулу цієї сполуки.

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Аня.

Ответ:

Объяснение:

Si_xCa_yO_z

w(Ca)=34,48%

w(O)=41,38%

w(Si)=100-34.18-41.38=24,44%

x:y:z=\frac{w(Si)}{A_r(Si)}:\frac{w(Ca)}{A_r(Ca)}: \frac{w(O)}{A_r(O)}=\frac{24,44}{28}:\frac{34,48}{40}:\frac{41,38}{16}=0,87:0,86:2,58=1:1:3

CaSiO3 - силікат кальцію.