Для 1.12 л чадного газу CO обчисліть кількість речовини газу


Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(CO) = 1,12 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(CO)

n(CO) = V(CO) / Vm = 1,12 / 22,4 = 0,05 моль