Обчисліть і вкажіть об'єм кисню(н.у.) який витратиться на спалювання 40 л (н.у.)етену


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьев Дима.

Объяснение:

Дано:

V(C2H4)=40 л.

Найти:

V(O2) - ?

Решение:

C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O

n(C2H4) = V / Vm = 40 / 22,4 = 1,7 моль

n(C2H4) : n(O2) = 1 : 3 ; n(O2) = 5,1 моль

V(O2) = n * Vm = 5,1 * 22,4 = 114,24 л.

Ответ:  114,24 л.