. Виправте помилки в рівняннях хімічних реакцій. ) H,S + 30, = SO, + H,0г) Са + Br = Cal) CuO +

HCI = CuCI, +Н,0д) N+0, = NO​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Марина.

Ответ:

Объяснение:

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

Ca + Br2 = CaBr2

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

N2 + O2 = 2NO