При взаємодії 11.2г заліза з хлоридною кислотою виділився водень. Визначте об'єм водню, якщо

об'ємна частка відносного виходу від теоретичного становить 90%?

Ответы на вопрос

Отвечает Королевская Молдир.

Ответ:

4 л

Объяснение:

Fe+2HCl=FeCl2+H2

n(Fe)=m/M=11,2/56=0.2моль

V(теор)=n*Vm=0,2*22,4=4,48л

V(пр)=V(теор)*φ=4,48*0,9=4 л