100 балов Визначити яка кількість речовини міститься у 18,06*10^23 молекул H2S


Ответы на вопрос

Отвечает Череднюк Настька.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(H2S) = 18,06 * 10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

n(H2S)

n(H2S) = N / Na = 18,06 *10²³ / 6*10²³ = 3,01 моль