Обчисліть число молекул що містить кисень об'ємом 5.6л дано.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пожарная-Часть Аромашевская.

Объяснение:

Дано

V(O2)=5,6 л

Vm=22,4 л/моль

Na=6*10(23) 1/моль

Найти

N(O2)

n(O2)=V/Vm=5,6/22,4=0,25 моль

N(O2)=Na*n=6*10(23)*0,25=1,5*10(23)