Який об'єм гідрогену хлориду(HCI) утвориться під час взаємодії водню об'ємом 3м2(3 метра кубічних)

і хлору обємом 2м3(2 метра кубічних)?

Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Таня.

Ответ:

4м³

Объяснение:

H2+Cl2=2HCl

3м³   2м³   4м³

Хлор в недостатке, считаем по нему

V(HCl)=2*V(Cl2)=2*2=4м³