Задача.Визначити масу солі, що утворюється при в заємодії натрій гідроксиду,кількістю речовини 3

моль з сульфатною кислотою. ребят помогите пжпжпжпжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Аблязов Миша.

Ответ:

60г

Объяснение:

2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O

З рівняння реакції видно, що nNa2SO4 = 1/2 nNaOH = 3/2 = 1.5 моль

Маса знаходиться за формулою m=n*M = 1.5*40 = 60г