Добудьте купрум(2) гідроксид реакцією обміну. Опишіть ваші спостереження. Напишіть рівняння реакцій.


Ответы на вопрос

Отвечает Кухлевская Дарья.

Ответ:

Объяснение:

1) Cu(NO3)2+2NaOH=Cu(OH)2+NaNO3

2) Cu(NO3)2+2NH4OH=Cu(OH)2+2NH4NO3

Cu(OH)2+4NH4OH=[Cu(NH3)4](OH)2+4H2O

У першому випадку з блакитного розчину купрум(2) нітрату випадає блакитний осад купрум(2) гідроксиду.

У другому випадку спочатку випадає осад купрум(2) гідроксиду, а при подальшому додаванні аміаку він розчиняється с утворенням темно-синього аміачного комплексу