Обчислити масу оцтової кислоти та води що потрібні для приготування 300г20%розчину​


Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 20%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 300 * 20 / 100% = 60 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 -60 = 240 г