15г цукру заляли 100мл води. Визначити масову частку розчиненої речовині в даному розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 100 г

m(в-ва) = 15 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 15 + 100 = 115 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 15 / 115  *100% =13%