4. Розмістити вуглеводні у порядку збільшення їх молекулярних мас. А) бутен; Б) пентан; В)

пропін; Г) гексан.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кащеев Захар.

Ответ:

ВАБГ

Объяснение:

Mr(C4H8) = 12*4 + 1*8 = 56

Mr(C5H12) = 12*5 + 1*12 =72

Mr(C3H4) = 12*3 + 1*4 = 40

Mr(C6H14) = 12*6 + 1*14 =86